Stop στο πέναλτι του Χάμες ο Μανδάς – Ισοφάρισε σε 1-1 ο Γκάρι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλές φάσεις και εξαιρετικός ρυθμός στο δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης στην Κρήτη.

Την απόκρουση της ζωής του πραγματοποίησε ο Χρήστος Μανδάς, με τον τερματοφύλακα του ΟΦΗ να πιάνει το πέναλτι του Χάμες Ροντρίγκες στο 53ο λεπτό.

Λίγο μετά όμως δεν μπόρεσε να κάνει κάτι απέναντι στον Γκάρι Ροντρίγκες, που βγήκε τετ α τετ από κάθετη του Χάμες και έγραψε το 1-1.

Δείτε τις δύο φάσεις:

ΟΦΗ – Ολυμπιακός | Ο Μανδάς αποκρούει εντυπωσιακά το πέναλτι του Χάμες” itemprop=”name” /> ΟΦΗ – Ολυμπιακός | Ο Μανδάς αποκρούει εντυπωσιακά το πέναλτι του Χάμες” itemprop=”description” />   ΟΦΗ – Ολυμπιακός | 1-1, no look ασίστ ο Χάμες, σκοράρει ο Γκάρι Ροντρίγκες” itemprop=”name” /> ΟΦΗ – Ολυμπιακός | 1-1, no look ασίστ ο Χάμες, σκοράρει ο Γκάρι Ροντρίγκες” itemprop=”description” />
  "Η πρώτη αλλαγή Κόντη σε ΠΑΟ - Τι θα ζητήσει - Με αυτούς θα παίξει"!

Ακολουθήστε το sportdog.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις