"'Εκρηξη" στην Τούμπα στα γκολ, πάρτι παικτών και κόσμου στη λήξη – 10λεπτο ΒΙΝΤΕΟ από την παρακάμερα

Δείτε πλάνα από την παρακάμερα του ΠΑΟΚ από την χθεσινή πρόκριση στα playoffs του Conference League επί της Χάιντουκ Σπλιτ.

Την πρόκριση στα playoffs του Conference League πανηγύρισε το βράδυ της Πέμπτης (17/08) ο ΠΑΟΚ, επικρατώντας με το εντυπωσιακό 3-0 της Χάιντουκ Σπλιτ στην Τούμπα, μετά και τη «λευκή» ισοπαλία στο πρώτο ματς των δύο ομάδων στην Κροατία.

Η «ασπρόμαυρη» ΠΑΕ, δημοσίευσε την παρακάμερα του αγώνα, με πλάνα από τον «όρκο νίκης» στα αποδυτήρια, την «καυτή» ατμόσφαιρα των φίλων της ομάδας, αλλά και τους ξέφρενους πανηγυρισμούς αμέσως μετά το τέλος της αναμέτρησης.