![](https://www.imgcdn.eu/files/2024/05/6653950721398.jpg)
Xαμός για Αλβέρτη στην Uber Arena, “είναι τρελός ο αρχηγός”!
Ο Φραγκίσκος Αλβέρτης πανηγύρισε πολλές ευρωπαϊκές κούπες ως αρχηγός του Παναθηναϊκού κι εν όψει Ρεάλ θέλει να πανηγυρίσει και ως φίλαθλος.
Ο εμβληματικός παλαίμαχος άσος έκανε την εμφάνισή του στην Uber Arena και φυσικά γνώρισε την αποθέωση από τους οπαδούς των «πράσινων», που τον υποδέχθηκαν με το κλασικό σύνθημα «είναι τρελός ο αρχηγός».